Strojní zámečník Vysoké Mýto

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Vysoké Mýto

Nabízený plat:

21300 - 24900 Kč

Značka:

16232440751

Firma:

ADECCO spol.s r.o.

Náplň práce

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Iveco Czech Republic, a. s., Dobrovského č.p. 74, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
NÁPLŇ PRÁCE:
- montáž mechanických, hydraulických a elektrických hlavních skupin a podskupin autobusů pro silniční dopravu
- sestavování podskupin a jejich části zajištění šrouby a matice
- ruční řezání závitů, vrtání, nýtování a vystružování
PRACOVNÍ DOBA: 1 směna/3 směny/nepřetržitý provoz
POŽADAVKY: manuální zručnost
NABÍZÍME:
- dovolená 25 dní
- motivační odměna 1750Kč
- odpolední příplatek 12 Kč/hod, noční příplatek 14% z hodinové mzdy, víkendový příplatek 15%, příplatek za práci ve svátek 100%, příplatek za práci přesčas 30%
- příspěvek na závodní stravování (55% z ceny hlavního jídla, max. částka 17,50 Kč)
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
KONTAKT: telefonicky (Po - Pá, 8.00 - 17.00), e-mail nebo osobně: pracoviště agentury v Hradci Králové - Šimkova 1224/2b, 500 03 Hradec Králové (Po - Pá, 8.00 - 17.00)