Prodavač Lipová-lázně

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Lipová-lázně

Nabízený plat:

15000 - 16500 Kč

Značka:

29228140784

Firma:

Career agency s.r.o.

Náplň práce

První kontakt telefonicky PO-PÁ v době od 8:00-14:00 hod. nebo e-mailem.
Jedná se o agenturní zaměstnání pro zaměstnavatele Folget spol. s r.o., pracoviště Potraviny CBA Lipová - lázně.
Požadavky:
- Praxe nebo zaučení v oboru 2 roky.
- Dobré komunikační schopnosti a zkušenosti s provozem maloobchodu.
- Spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědný přístup.
- Vstřícné a korektní jednání se zákazníky, základní dovednosti na PC.
- Pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení.
- Manipulace se zbožím.
- Trestní bezúhonnost.

Nabízíme
- Vše potřebné naučíme a zaučíme.
- práci ve stabilní české společnosti s tradicí

V případě zájmu zasílejte životopisy: jahnova.jitka@cba.cz
Informace na telefonu: 777 750 279