Servisní technik/technička Žatec

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Žatec

Nabízený plat:

30000 - 55000 Kč

Značka:

29034880797

Firma:

ATS-STAVEBNÍ STROJE s.r.o.

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

místo výkonu práce:Lounská č.p. 2402,438 01 Žatec
Automechanik, autotronik nebo opravář zemědělských strojů, dílenský a polní servis válců HAMM, finišerů Vögele a fréz Wirtgen, znalost hydrauliky, autoelektriky, vztah k technice, znalost malé a velké stavební mechanizace výhodou,znaslost práce na PC, flexibilita, řidičský průkaz B, znalost AJ nebo NJ výhodou. Možno i absolvent.
kovacka@ats-stroje.cz,