Recepční Žatec

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Žatec

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

20000 - 25000 Kč

Značka:

28812620720

Firma:

MATTHAN IMMO spol. s r.o.

Náplň práce

Požadujeme znalost anglického jazyka na komunikační úrovni slovem i písmem. Znalost MS a Outlook. Slušné a příjemné vystupování při jednání s klienty a obchodními partnery. Samostatnost a schopnost řešit nečekané situace. Součástí nabízené pozice je i komunikace s rezervačními portály a obchodními partnery. Ubytovávání/odbavování hostů a s tím spojené administrativní úkony, fakturace, příjem rezervací, částečný dohled nad chodem hotelu. Práce s interním systémem ABX. Dvousměnný provoz - ranní a odpolední, včetně víkendů.
Klidné pracovní prostředí, malý počet zaměstnanců.
kontakt: osobně na uvedené adrese
emailem: recepce@zlaty-lev.cz, telefonicky na č. 776348000 denně od 9,00 do 19,00 hod.