Pomocní kuchaři Milevsko

Aktualizováno:

30. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Milevsko

Nabízený plat:

19500 Kč

Značka:

29229000786

Firma:

XIN XIANG SHI CHENG s.r.o.

Náplň práce

Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk výhodou.
První kontakt: Aiyu Liu, tel.: 773 268 051 po-pá 9-14h nebo na adrese provozovny po předchozí telefonické domluvě. Adresa: 5. května č.p. 120 399 01 Milevsko 1

Podobné nabídky práce

Klempíř - 220 Kč/hod

před 3 dny Milevsko PRAGMA personální agentura s.r.o.
200 Kč za hodinu S ubytováním

Klempíř - Milevsko - 200 Kč/hod + příspěvek! Nábor z celé ČR

aktivní nabídka Milevsko PRAGMA personální agentura s.r.o.

Klempíř nebo Zámečník, Milevsko

180 - 220 Kč za hodinu S ubytováním

Hledáme zámečníky Milevsko

před 4 dny Milevsko PRAGMA personální agentura s.r.o.

Lakýrník - 200 Kč/hod. - nábor z celé ČR

Lakýrník v Milevsku, 200 Kč/hod

Údržbář elektro, Pivovar Protivín

včera Protivín Pivovar Protivín, a.s.

Dělník potravinářské výroby – sklep, Pivovar Protivín

Skladník VZV/vláček

před týdnem Písek Triangle Recruitment CZ s.r.o. - Písek
34250 - 40360 Kč za měsíc S ubytováním

Kontaktní osoba:
Liu Aiyu
Tel: 773 268 051

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.