Automechanik / automechanička, autoelektrikář / autoelektřikářka Rychnov nad Kněžnou

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Rychnov nad Kněžnou

Nabízený plat:

40000 Kč

Značka:

29229880770

Firma:

ČSAD Havířov a.s.

Náplň práce

Kontakt telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 14:00 hod. nebo e-mailem na adresu nadezda.perinova@transdev.com.

Požadujeme:
- vyučení v oboru automechanik, autoelektrikář, autotronik nebo příbuzném oboru (vhodné i pro absolventy)
- spolehlivost, samostatnost, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
- praxe s opravami nákladních vozidel nebo autobusů výhodou (není podmínkou)
- řidičský průkaz s. C a D výhodou.
Nabízíme:
- profesní růst a seberealizaci
- náborový příspěvek 40.000,- Kč
- týden dovolené navíc, příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- zvýhodněný mobilní tarif, slevy na PHM
- produkty našich partnerů za zvýhodněné ceny
- zázemí nadnárodní firmy s dobrou platební morálkou.