Brigádník/brigádnice do skladu - pobočka Pardubice Staré Hradiště

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Staré Hradiště

Nabízený plat:

150 - 150 Kč

Značka:

17424950797

Firma:

ROKOSPOL a.s.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Náplň práce

Náplň práce:
- Fyzický příjem zboží dle dodacího listu a zaskladnění na správné místo ve skladu
- Příprava zboží na palety k rozvozu zákazníkům dle dodacího listu
- Příprava zboží zákazníkům na pobočce
- Tónování barev na automatickém tónovacím stroji
- Ruční manipulace s břemeny až do váhy 40kg
Požadavky:
- Pracovitost, samostatnost a zodpovědnost
- Fyzická zdatnost a manuální zručnost
- Praxe ve skladu výhodou
Pracovní doba: Po-Pá - 7:00 až 13:00 případně dle dohody.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.