Vedoucí stavebního úřadu Hustopeče

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hustopeče

Nabízený plat:

28000 - 37000 Kč

Značka:

29230240737

Firma:

Město Hustopeče

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

17.4.2024 - práce vedoucího stavebního úřadu, min. VŠ v oboru architektury,stavebnictví nebo právo dle § 30a zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, v platném znění, praxe min 5 roků nejlépe v oboru architektura, stavebnictví, veřejná správa, znalost zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, zákon č. 500/2004 Sb., správní řád, zákon č. 128/2000 Sb., o obcích, v platném znění, zkušenosti s vedením kolektivu vítány, organizační a komunikační schopnosti, výborná znalost práce na PC,znalost programu VITA a GINIS vítána, ŘP sk. B. KONTAKT: NUTNO PODAT PŘIHLÁŠKU DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ DO 6.5.2024 DO 14:00. Bližší informace na www.hustopece.cz, sekce volná místa.
Místo výkonu práce: Hustpeče