Prodejce točené zmrliny Žarošice

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Žarošice

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

150 Kč

Značka:

29230900725

Firma:

David Školoudík

Náplň práce

Pro naši provozovnu v Žarošicích, hledáme vhodné uchazečky / uchazeče na brigádu ve stánku s točenou zmrzlinou.
Požadujeme komunikativnost, týmového ducha, ochotu učit se novým věcem, spolehlivost. Vše, co se týká zmrzliny Vás naučíme a vysvětlíme na školení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Podobné nabídky práce

Pracovník pro opravy techniky - zajímavá práce na jednu směnu!

dnes Hodonín Personal fabric - agentura práce a.s.
30000 - 35000 Kč za měsíc S ubytováním

Výrobní dělník (Velká nad Veličkou) - nástup ihned

před týdnem Velká nad Veličkou ABZAKOVO spol.s.r.o.\nHradec Králové
25000 - 29000 Kč za měsíc

Hledáme operátora/ku výroby, Strážnice až 31 500 Kč/měs.

před týdnem Strážnice ABZAKOVO spol.s.r.o.\nBrno
25500 - 31500 Kč za měsíc

Výrobní technolog

před týdnem Veselí nad Moravou EUROTEC, k.s.

Plánovač výroby se zaměřením na elektrotechniku

před týdnem Veselí nad Moravou EUROTEC, k.s.

Provozovatel prodejny tabáku (iqos) - franšízant - Hodonín

před 4 dny Hodonín TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Prodejce v rychlém občerstvení na trzích v Německu

před týdnem Německo Pierre Schilling
S ubytováním

Odborný prodejce/kyně Elektromateriálu

před týdnem Děčín Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Prodejce svářecí techniky

aktivní nabídka Kladno JOBSTART s.r.o.
40000 - 45000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

David Školoudík

Kontaktní osoba:
David Školoudík
Tel: 601102627
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.