Administrativní pracovník Prachatice

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Prachatice

Nabízený plat:

30000 Kč

Značka:

29232560783

Firma:

WANNER s.r.o.

Požadavky

Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Aktivní znalost německého jazkyka, řid.průkaz skupiny B, schopnost orientace v technické dokumetaci, práce na PC - Excel/Word, organizační schopnosti výhodou.

Poskytujeme příspěvek na stravování a dodatkovou dovolenou.

Podobné nabídky práce

Technický pracovník - lesní hospodářství

dnes LS Český Rudolec Lesy České republiky, s.p.

Montážní Pracovník - Ranní Směna

dnes České Budějovice Manuvia Expert Recruitment CZ, s. r. o.
25000 Kč za měsíc

Technický pracovník/cestmistr - České Budějovice (96-2024)

před 4 dny České Budějovice Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Pracovník ostrahy Častolovice

před týdnem Častolovice A-ROYAL Service s.r.o.
117 Kč za měsíc

Pracovník pro konečné čištění kontejnerů

před 6 dny Rozvadov Gföllner CZ s.r.o.

Bezpečnostní pracovník/Brno/150 Kč/hod

před 6 dny Brno SPN Holding, a.s.
150 Kč za hodinu

Administrativní asistent/ka s NJ

aktivní nabídka Plzeň Orienta Czech Plzeň
35000 - 44000 Kč za měsíc

Pracovník do skladu/ VZV - Rožnov pod Radhoštěm

dnes Dolní Bečva Comac jobs Nový Jičín
25000 - 31000 Kč za měsíc

Úklidový pracovník - banka,Praha 7

před 2 dny Praha RPM Service s.r.o.
4000 Kč za měsíc

Administrativní podpora IT oddělení

včera Praha ProfesKontakt, s.r.o.
40000 - 50000 Kč/měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

WANNER s.r.o.

Kontaktní osoba:
Radka Ondráčková
Tel: 724 850 936
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.