Dělník/dělnice chemické výroby Přerov

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Přerov

Nabízený plat:

29000 - 33000 Kč

Značka:

29232960714

Firma:

PRECHEZA a.s.

Náplň práce

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
obsluha části chemické linky výroby

Požadavky:
Vyučení v technickém oboru; řidičský průkaz sk. B; výhodou - zkušenost s obsluhou VZV

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Mgr. Aleny Okáčové:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: personalistika@precheza.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 06,00 - 14,00hod.) na čísle 602 151 841;
- osobně (v pracovní dny 07,00 - 13,00hod.) na adrese místa výkonu práce