Účetní (m, ž) Ústí nad Labem

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ústí nad Labem

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

23910 - 34020 Kč

Značka:

29231820770

Firma:

Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje

Náplň práce

Požadujeme:
- uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook),
- znalost právních předpisů týkajících se účetnictví
- znalost účetního systémuSAP výhodou
- znalost informačního systému ETŘ výhodou,
- ochota učit se novým věcem, sledování změn v předpisech,
- trestní bezúhonnost,
- řidičské oprávnění sk. B,
- zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností,
- spolehlivost, pečlivost a komunikativnost,
- odolnost vůči stresu a schopnost týmové práce.
Zaměstnanecké výhody: dovolená navíc, příspěvek na dětskou rekreaci
Kontakt: e-mailem telefonicky Po - Pá od 07:00 hod. - 15:30 hod.