Mechanik MaR (analyzační technik) Kralupy nad Vltavou

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kralupy nad Vltavou

Nabízený plat:

30000 - 35000 Kč

Značka:

29234120737

Firma:

K-PROTOS, s.r.o.

Náplň práce

Kontakt: telefonicky 7:30-15:00, životopisy zasílejte e-mailem
Náplň práce: Údržba analyzační techniky
Požadavky: Min. SŠ vzdělání v oboru elektro nebo MaR, trestní bezúhonnost, odpovědnost,
Nabízíme: Jistota stabilního zaměstnání, prémie a příplatky, měsíční bonus až 10% mzdy, profesní rozvoj v oboru (školení, kurzy), 5 týdnů dovolené, příspěvky na důchodové připojištění, příspěvek 50% na stravování v areálu spol., jednosměnný provoz (ranní směna), dobrý kolektiv, parkování a zastávka MHD před areálem