Řidiči autobusů v MHD Šluknov

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Šluknov

Nabízený plat:

40000 - 50000 Kč

Značka:

28678880709

Firma:

Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D

Náplň práce

Pro celou oblast Šluknovského výběžku (Šluknovsko i Varnsdorfsko)

Požadavky:
• ŘP sk. "D" a profesní způsobilost ke sk. "D" vydaný v ČR
• dobrý zdravotní stav a bezproblémová komunikace v českém jazyce
• věk nad 21 let
• časová flexibilita - plán směn dle potřeb zaměstnavatele
• výpis z RT
• výpis z evidenční karty řidiče
• dopravní psychologii, nemá-li k dispozici - zařídíme u našeho smluvního lékaře

Nabízené výhody:
5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, diety, zaměstnanecké jízdné včetně výhod pro rodinné příslušníky, možnost dalšího vzdělávání, náborový příspěvek 15 000,-Kč (do naplnění stavu), příplatky nad rámec ZP a další příspěvky z FKSP.

PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení.

Kontakt: Osobně Ústí nad Labem, od: 8-16 hod, telefonicky na tel.: 602 882 255 mezi od: 8-16 hod., příp. e-mailem: Dvorakova.l@ds-uk.cz