Učitel odborného výcviku - elektro Sezimovo Ústí

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Sezimovo Ústí

Nabízený plat:

32120 - 38790 Kč

Značka:

29233640781

Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421

Náplň práce

Vzdělávací a výchovná činnost v odborném výcviku při přípravě žáků v oborech středního vzdělávání s výučním listem pro obor elektrikář. Jedná se především o odborné činnosti spojené s daným oborem od jejich základů až k přípravě na závěrečnou zkoušku.
Požadujeme:
Minimální vzdělání střední s výučním listem v oboru elektro nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru a doplňkové pedagogické studium (lze doplnit během výkonu práce).
Nabízíme:
Zařazení do platové třídy a platového stupně je dle dosaženého vzdělání a praxe.
Možnost prodloužení pracovního poměru případně změnu smlouvy na dobu neurčitou, 40 dní dovolené, osobní ohodnocení.
Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na stravování, penzijní připojištění, možnost ubytování
Kontakt: telefonicky, e-mailem.