Uklízeč/ka (pouze pro OZP) Moravská Třebová

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Moravská Třebová

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

7088 Kč

Značka:

27709560776

Firma:

M&M Object Security s.r.o.

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o pravidelný úklid administrativních a výrobních prostor, zametání, vysávání, mytí podlah (vykonávat různé činnosti pro udržení čistoty a pořádku toalet, interiérů a vybavení kanceláří)
POŽADAVKY: smysl pro pořádek a čistotu, pečlivost, samostatnost, aktivní přístup k práci a přjemné vystupování
NABÍZÍME: práce v příjemném prostředí
KONTAKT:e-mailem, telefonicky PO - PÁ 8.00 - 15.00 hod