Psycholog/psycholožka PPP a SPC

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Svitavy

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

32000 - 42000 Kč

Značka:

26864640724

Pedagogicko-psychologická poradna, Ústí nad Orlicí, Královéhradecká 513

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE: poskytování krizové intervence, psychologické poradenství související se vzdělávací dráhou dětí a mládeže, kontaktní činnosti zaměřené na jedince a skupiny se zvýšeným rizikem školní neúspěšnosti nebo vzniku problémů v osobním a sociálním vývoji, provádění individuálních a skupinových psychologických vyšetření dětí a mládeže podle stanovených postupů.
POŽADAVKY: ukončené magisterské studium v oboru jednooborová psychologie nebo psychologie - speciální pedagogika
NABÍZÍME: práci v kolektivu, zaměstnanecké benefity
Pracovní poměr - nástup dle dohody s výhledem na dobu neurčitou.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky
Informace k výběrovému řízení na www.pppuo.cz