Dělník/dělnice montáže a expedice kovového nábytku Opatov

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Opatov

Nabízený plat:

29000 Kč

Značka:

29238000737

Firma:

POLAK CZ s.r.o.

Náplň práce

POŽADUJEME: dobrý fyzický stav, zodpvědnost, přesnost a pečlivost, technické myšlení
NÁPLŇ: montáž kovového nábytku, příprava a balení hotových výrobků pro expedici, kompletace zakázek, výstupní kontrola výrobků
NABÍZÍME: Práce v prostředí s moderními technologiemi, měsíční a roční odměny, podnikové stravování, příspěvky k jubileu a významným životním událostem věrnostní a "vánoční" příspěvky, příspěvky na dopravu, odměny za zlepšovací.návrhy, zábavné a sportovní akce, podnikové stravování, kantýna
KONTAKT: emailem, telefonicky PO-PÁ 9-16 hod