Pracovník v sociálních službách - pečovatel (M/Ž) Třebíč

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Třebíč

Nabízený plat:

160 Kč

Značka:

29237160717

Firma:

Diecézní charita Brno

Náplň práce

Náplň práce:

výkon přímé péče v domácnostech nevyléčitelně nemocných - pomoc při sebeobslužných činnostech, při osobní hygieně, podávání jídla, údržba domácnosti, aktivizační činnosti apod.

Požadavky na uchazeče:
" SOU, SŠ sociálního nebo zdravotního zaměření nebo kurz pracovníka v sociálních službách
" zkušenosti a praxe v přímé obslužné péči výhodou
" řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič! (práce v terénu v rámci celého okresu Třebíč)
" morální bezúhonnost a zdravotní způsobilost
" ztotožnění se s firemní kulturou organizace
" schopnost zvládat vyšší míru stresu a psychické zátěže
" zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita při samostatné i týmové práci
" dobré komunikační schopnosti, trpělivost, empatie
" základní znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)

Nabízíme:
" práci na DPP nebo DPČ - práce o víkendech, zástup za dovolené, nemoci nebo školení
" termín nástupu dle dohody
" skvělý kolektiv
" teambuilding
" práce pod supervizí
" duchovní podpora v případě zájmu