Produkcja felg v Mošnově | 40.000 Kč + bonus 10.000 Kč Mošnov

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Mošnov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 - 50000 Kč za měsíc

Firma:

Comac jobs Ostrava

Požadavky

• Rzetelność
• Odpowiedzialność
• Dobry stan zdrowia
• Dojazd we własnym zakresie
• Doświadczenie w pracy na produkcji
• Bardzo dobre rozumienie języka czeskiego

Náplň práce

W zależności od działu:

• Obsługa maszyn CNC
• Manipulowanie felgami
• Kontrola i obsługa maszyn
• Dbanie o stanowisko pracy
• Obróbka felg zgodnie z procedurami
• Obsługa wózka widłowego, rozwożenie materiału po hali (wymagane są aktualne uprawnienia na wózek widłowy) - wiecej szczegółów udzielimy telefonicznie +420 770 108 584

Nabízíme

• Czeska umowa o pracę
• Bonus roczny do 10.000 Kč
• Bonus rekrutacyjny - 10.000 Kč
• Ubezpieczenie zdrowotne na terenie Czech
• Bonus frekwencyjny do 2.600 Kč miesięcznie
• 20 dni urlopu wypoczynkowego + 5 dodatkowych,
• Dofinansowane posiłki w pracy lub stravenkový paušál
• Wynagrodzenie początkowe 33.000 Kč a po podszkoleniu 40.000 Kč
• Dodatek transportowy 2,50 Kč/km (liczą się dwie trasy - z i do pracy)
• Premia za jakość wykonywanej pracy do 17% z wynagrodzenia podstawowego
• Stałe oraz stabilne zatrudnienie - zależy nam na nawiązaniu długotrwałej współpracy
• Dodatki wynikające z czeskiego prawa pracy (za zmiany nocne, weekendowe, świąteczne, nadgodziny)

Poznámka

Chcesz poznać więcej szczegółów i umówić się na spotkanie? Koniecznie wyślij do nas swoje aktualne CV. Kontakt: +420 770 108 584 bądź wyślij SMS o treści "Felgi" a my oddzwonimy

Název firmy

Kontaktní osoba:
Aleksandra Sikora
Mobil: +420 770 108 584
Tel: +420 770 108 584
E-mail: zaslat e-mail s životopisem