Referent odboru sociálních věcí a zdravotnictví Kutná Hora

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kutná Hora

Nabízený plat:

26600 - 33000 Kč

Značka:

29218100702

Firma:

Město Kutná Hora

Náplň práce

Charakteristika pracovní pozice:
Výkon sociálně-právní ochrany dětí, vyhodnocování situace ohroženého dítěte a jeho rodiny, tvorba individuálních plánů ochrany dítěte, organizace případových konferencí pro řešení konkrétních situací ohrožených dětí a jejich rodin, poskytování sociální práce a koordinace řešení případů ohrožených dětí, výkon veřejného poručenství a opatrovnictví dětí.

Požadavky zaměstnavatele:
- ukončené vysokoškolské vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání se zaměřením dle § 110 odst. 4 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů (odborná způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka)
- vítána je zkouška odborné způsobilosti v oblasti sociálně-právní ochrany dětí
- výhodou praxe v oblasti sociálně-právní ochrany dětí nebo správních řízení
- výhodou řidičské oprávnění pro skupinu "B" - aktivní řidič
- očekáváme pečlivost, spolehlivost, flexibilitu a odpovědnost
- očekáváme schopnost zvládat interpersonálně náročné situace při práci s klientem
- vítána je uživatelská znalost práce na PC v programech MS Office

Zaměstnanecké výhody: stravenky, penzijní připojištění, dovolená 5 týdnů, indispoziční volno 5 dnů.

Veškeré informace a způsob přihlášení najdete ve vyhlášeném výběrovém řízení na úřední desce MěÚ Kutná Hora.