Vedoucí oddělení kontroly kvality Velvary

Aktualizováno:

25. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Velvary

Nabízený plat:

36000 Kč

Značka:

29221800767

Firma:

C connect s.r.o.

Náplň práce

Požadujeme:
- ŘP sk. B,
- znalost anglického jazyka - slovem i písmem,
- praxi a zkušenosti v oblasti kvality nebo z prostředí Automotive výhodou.

Náplň práce:
metrologie, řízení reklamací, vstup, výstup, kontrola.

Nabízíme:
stravenkový paušál, sick days.

Telefonický kontakt viz výše Po - Pá - 8:00 - 14:00 hod.
E-mailový kontakt viz výše.

Podobné nabídky práce

Vedoucí HR oddělení

před týdnem Nymburk HR Direct s.r.o.
70000 - 80000 Kč za měsíc

Vedoucí účetního oddělení

včera Hostivice Trenkwalder a.s.

Vedoucí servisního oddělení - mzda až 58 000 Kč/měsíc

před týdnem Nehvizdy JOBSYSTEM s.r.o.
50000 - 58000 Kč za měsíc

Vedoucí kvality - Kosmonosy

aktivní nabídka Kosmonosy JOBSTART s.r.o.
60000 - 70000 Kč za měsíc

Elektrikář - pro oddělení údržby

před 4 dny Mladá Boleslav DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Team leader oddělení strategického nákupu

před týdnem Odolena Voda Randstad HR Solutions s.r.o.

Inženýr kvality (60-85.000 Kč)

před 2 dny Praha-východ Advantage Consulting, s.r.o.\nPraha

Inženýr předsériové kvality (60-80.000 Kč)

před 2 dny Praha-východ Advantage Consulting, s.r.o.\nPraha

Specialista dodavatelské kvality

před týdnem Mladá Boleslav DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Inspektor/ka kvality 140 Kč/hod s ubytováním zdarma

před týdnem Mladá Boleslav PRAGMA personální agentura s.r.o.
140 Kč za hodinu S ubytováním
Odpovědět na nabídku

Název firmy

C connect s.r.o.

Kontaktní osoba:
Renata Dufková
Tel: 315 761 066
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.