Pomocný kuchař/ka Kladno

Aktualizováno:

25. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kladno

Nabízený plat:

20200 Kč

Značka:

29221820749

Firma:

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská

Náplň práce

Požadujeme:
čistý trestný rejstřík.

Praxe ve stravovacím zařízení vítána.

Pracovní náplň:
hrubá příprava zeleniny, brambor a ovoce, mytí kuchyňského nádobí, velkokuchyňského zařízení, veškerých prostor vývařovny a výdejny. Pomocné práce při přípravě jídel.

Nabízíme:
dotované stravování, FKSP.

Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.
Osobní kontakt: Po - Pá 9:00 - 12:00 hod.

Podobné nabídky práce

Pomocný/á kuchař/ka v kuchyni Vojenském útvaru 4-6 hod.

před týdnem Jince GTH catering a.s.

Kuchař / kuchařka, Libohošť – KB

před 3 dny Vrchotovy Janovice ATALIAN CZ s.r.o.

Kuchař/kuchařka české kuchyně

před týdnem Lety Randstad HR Solutions s.r.o.
60000 - 70000 Kč/měsíc

Řidička / řidič autobusu (popř. nabídka rekvalifikace)

dnes Kladno ČSAD MHD Kladno a.s.
38000 - 56000 Kč za měsíc

Cool job - náborák 150000 Kč, 6 týdnů volna - Policista/ka D6,D7

před týdnem Kladno Krajské ředitelství policie Středočeského kraje
38900 Kč za měsíc

Obchodní zástupce

aktivní nabídka Kladno JOBSTART s.r.o.
40000 - 45000 Kč za měsíc

Provozovatel prodejny tabáku - Franšízant - Kladno

dnes Kladno TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Prodejce svářecí techniky

aktivní nabídka Kladno JOBSTART s.r.o.
40000 - 45000 Kč za měsíc

Techolog pájení

aktivní nabídka Kladno Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Mistr výroby

aktivní nabídka Kladno Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská

Kontaktní osoba:
Miroslav Janák
Tel: 602 610 872

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.