Rozpočtář/ka - účetní Rakovník

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Rakovník

Nabízený plat:

24060 Kč

Značka:

29220240716

Firma:

Střední zemědělská škola, Rakovník, Pražská 1222

Náplň práce

Navýšení platu v závislosti na délce započitatelné praxe.
Požadujeme znalost podvojného účetnictví.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 313251011 (Po-Pá, 7:30-16:00 hod.) nebo e-mailem sekretariat@szesrak.cz

Podobné nabídky práce

Účetní specialista/zástupce hlavní účetní

před 4 dny Mladá Boleslav DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Rozpočtář / přípravář - mzda od 50 000 Kč čistého/měsíc (m/ž)

před týdnem středisko Praha - Horní Počernice JOBSYSTEM s.r.o.

Finanční účetní - junioři vítáni

před 2 dny Slaný ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme operátory/ky do výroby • doprava zdarma z Loun a Žatce

před týdnem Rakovník LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
33000 - 38000 Kč za měsíc S ubytováním

Všeobecná sestra do domácí péče (zkušenosti s dialýzou)

před týdnem Rakovník CRI ameba.eu, s.r.o.

Svářeč

aktivní nabídka Rakovník Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor/ka s VZV - 2 směny

před týdnem Rakovník Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor výrobní linky

Účetní majetku ve stabilní společnosti

včera Praha LKQ CZ s.r.o.
Možnost homeoffice

Kontaktní osoba:
Alena Sladká
Tel: 313251011

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.