Elektromechanik Nymburk

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Nymburk

Nabízený plat:

24000 Kč

Značka:

16223440703

Firma:

DPOV, a.s.

Náplň práce

Požadujeme: střední odborné vzdělání s výučním listem v oboru, praxe v oboru výhodou, zodpovědnost, pečlivost;

Nabízíme: v průběhu roku stabilizační příspěvek a podíly na hospodaření společnosti, po roce pracovního poměru ve společnosti podpora životního pojištění a penzijního připojištění v částce 2 000 Kč měsíčně, po půl roce ve společnosti příspěvek na dovolenou v částce 2 500 Kč pro zaměstnance, pro rodinné příslušníky v částce 1 500 Kč na osobu, podpora sportu, kultury a zdraví ve výši až 2 000 Kč ročně, příspěvek na stravování, týden placeného volna, 1 den sick day;

Zájemci se mohou hlásit e-mailem: novakovaa@dpov.cd.cz, osobně každou středu od 9:00 - 10:00 hod. p. Janošková nebo telefonicky.