Opravář zemědělských a stavebních strojů - automechanik Hranice

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hranice

Nabízený plat:

30000 Kč

Značka:

29224080752

Firma:

STROJEASTAVBY TVRDOŇ, s.r.o.

Náplň práce

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
servis stavebních strojů, vozidel a techniky; provádění údržbářských, opravárenských a seřizovacích prací

Požadujeme:
Manuální zručnost; Pečlivost; Trestní bezúhonnost; Samostatnost; Řidičský průkaz sk. B, C+ CE - výhodou; Svářečský průkaz - výhodou; Spolehlivost; Flexibilita; Vzdělání a praxi v oboru

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: administrativa@strojeastavby.cz;
- telefonicky na čísle 731 146 985 - pan Jakub Nešťák