Učitel - učitelka s aprobací AJ Trutnov

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Trutnov

Nabízený plat:

32820 - 42780 Kč

Značka:

29222200795

Firma:

Základní škola, Trutnov, R.Frimla 816

Požadavky

Jiné

Náplň práce

Požadavky: VŠ vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících.
Mzdové rozpětí je podle platných tarifů pro pedagogické pracovníky. Při 100% úvazku je to 32 820 - 42 780,- Kč dle odpracovaných let.
Informace na tel. 499813073 nebo libricka@4zsrf.cz.

Podobné nabídky práce

Učitel/ka 1. stupně ZŠ

před 2 dny Náchod Personal Náchod

Projektový manažer (stavebnictví)

před 4 dny Trutnov okres, Chrudim Personal Consult s.r.o.

Stavbyvedoucí

Kuchař / ka ve stravovacím provozu Vitesco

před týdnem Trutnov GTH catering a.s.
27000 Kč za měsíc

Test inženýr

aktivní nabídka Trutnov Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Operátor-3 směnný/nepřetržitý provoz

dnes Trutnov Etimos Human s.r.o.
20001 - 24500 Kč za měsíc

Policista/Policistka v Královéhradeckém kraji

před týdnem Trutnov Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje
30070 - 34600 Kč za měsíc

Obchodní specialista (s aktivní AJ)

aktivní nabídka Dvůr Králové nad Labem + celá ČR Personal Consult s.r.o.

Učitel/ka ZŠ – angličtina – plný úvazek (nástup září)

dnes Praha Axial Personnel Agency, s.r.o.
33000 - 42000 Kč za měsíc

Kontaktní osoba:
Jitka Libřická
Tel: 499813073

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.