Učitel/ Učitelka hry na violoncello Jablonec nad Nisou

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Jablonec nad Nisou

Nabízený plat:

8000 - 10700 Kč

Značka:

28388020777

Firma:

Základní umělecká škola, Jablonec nad Nisou, Podhorská 47, příspěvková organizace

Náplň práce

Požadujeme kvalifikaci podle zákona o pedagogických pracovnících. Očekáváme kreativitu, samostatnost, ochotu se vzdělávat a nebát se moderních technologií i postupů.

Nabízíme: Všechny výhody pracovního poměru ve stabilní a zavedené organizaci a ve skvělém kolektivu.

Kontakt:osobně, telefonicky, e-mailem

Podobné nabídky práce

Provozovatel prodejny tabáku -Franšízant- Jablonec nad Nisou

před 5 dny Jablonec nad Nisou TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Technolog

před týdnem Jablonec nad Nisou TEDOM a.s.

Operátor výroby

aktivní nabídka Jablonec nad Nisou DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Vedoucí technolog

před týdnem Jablonec nad Nisou DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Lékař - psychiatr

včera Věznice Rýnovice Věznice Rýnovice
1000 Kč za hodinu

Policista/ka v okrese Jablonec nad Nisou

před týdnem 28. října 424 Krajské ředitelství policie Libereckého kraje
30000 - 40000 Kč za měsíc

Adiktolog

včera Věznice Rýnovice Věznice Rýnovice
40050 - 51190 Kč za měsíc

Učitel/ka 2.stupně ZŠ– matematika/ informatika (nástup září)

před týdnem Praha Axial Personnel Agency, s.r.o.
33000 - 42000 Kč za měsíc

Učitel / učitelka pro 1. stupeň ZŠ - vhodné i pro absolventy

aktivní nabídka Husinec-Řež JOBSYSTEM s.r.o.

Učitel/ka - Český jazyk a hudební výchova - ZŠ v Rybníčkách

před týdnem Praha Axial Personnel Agency, s.r.o.
30000 - 50000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Základní umělecká škola, Jablonec nad Nisou, Podhorská 47, příspěvková organizace

Kontaktní osoba:
Vít Rakušan
Tel: 607 101 090
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.