Recepční Mariánské Lázně

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Mariánské Lázně

Nabízený plat:

25000 Kč

Značka:

27992260777

Firma:

GALA HOTELS, s.r.o.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

Místo výkonu práce: Hotel Monty, Příkrá 218/4, Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou v hotelu s celoročním provozem, příjemnou atmosférou, v centru Mariánských Lázní. Vhodné také pro absolventy. Pracovní doba: dle rozpisu směn 7:00-19:00hod. Náplň práce: zajištění služeb spojených s příjezdem hostů, ubytování hostů dle přijatých rezervací, vedení evidence ubytovaných hostů, zpracování a vyřízení stížností hostů k jejich spokojenosti, zpracování pokladních operací a jejich evidence, aktivní a samostatný prodej hotelových kapacit, vyřizování korespondence administrativních záležitostí týkající se recepce. Požadujeme: minimálně střední odborné vzdělání s vyučním listem, spolehlivost, schopnost samostatné práce, dobré komunikační schopnosti, znalost práce na PC, nutná znalost německého jazyka. Nabízíme: k základní mzdě jsou vypláceny měsíční odměny, poskytujeme zaměstnanecké stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy. Kontakt pro zájemce: osobně na personálním oddělení, Hotel Monty, Příkrá 218/4, Mariánské Lázně po-pá 10:00-17:00hod, emailem anebo telefonicky po-pá 10:00-17:00hod.