Řidič/ka plachtové dodávky Vyškov

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Vyškov

Nabízený plat:

34000 Kč

Značka:

29224520744

Firma:

A Jde To s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, ŘP sk. B, základní znalost AJ nebo NJ výhodou, důslednost, pečlivost, odolnost vůči stresu
POPIS PRÁCE:práce v rámci ČR, Slovensko a příhraničí, práce pondělí až pátek, víkendy volné, jsme zavedená rodinná firma s vlastním dispečinkem
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: věrnostní bonusy, po uplynutí 6 měsíců nabízíme možnost získat rozšíření řidičského oprávnění pro nákladní vozidla skupiny C, včetně profesáku
KONTAKT: Morys Roman, tel.: 732 269 667, e-mail: jdeto@a-jdeto.cz