Pracovník/ce úklidu Vyškov

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Vyškov

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

120 Kč

Značka:

29224540726

Firma:

Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.

Náplň práce

VYHRAZENO PRO OZP

POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost
POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, možnost i DPP, zkrácený úvazek 20 hod./týden, úklid administrativních prostor, fyzicky nenáročná práce, PO-PÁ dopolední směny
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: firemní uniforma
KONTAKT: Hajslerová Jiřina, tel.: 776 063 599, e-mail: prace@cmba.cz