Skladník Bystřice nad Pernštejnem

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Bystřice nad Pernštejnem

Nabízený plat:

26000 Kč

Značka:

29226700722

Firma:

IMETAL s.r.o.

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Jiné

Náplň práce

ZamK;
Strojírenská firma IMETAL s.r.o., součást holdingu JPS Group hledá do své provozovny v Bystřici nad Pernštejnem nového kolegu na pozici SKLADNÍK. Ideální kandidát by měl být plný energie, učenlivý, měl by u práce přemýšlet, a když se sejde více požadavků, neměl by ztrácet hlavu. Praxe ve strojírenství je vítána, ale důležitější je pro nás potenciál. Práce je vhodná jak pro ostříleného profesionála, tak i pro schopného absolventa.
Náplň práce:
- Materiálové a logistické zajištění výroby - zásobování, nákup
- Příjem a výdej skladových položek, materiálu, nářadí a nástrojů
- Vstupní kontrola přijatého materiálu
- Inventury
- Expedice výrobků a subdodávek
- Evidence ochranných prostředků, kontrola dodržování BOZP ve skladu
- Spolupráce s ostatními odděleními, vedením firmy a společnostmi v rámci holdingu
Požadujeme:
- Oprávnění na vysokozdvižný vozík
- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- Dobrou znalost práce s PC, excel výhodou
- Znalost skladového hospodářství
- Praxe ve strojírenství výhodou
- Dobré organizační schopnosti, samostatnost
- Systematičnost, pružnost
Nabízíme:
- Přátelské pracovní prostředí
- Kvalitní zaškolení a vedení v prvních týdnech
- Zajímavou práci v perspektivním oboru
- Zázemí úspěšné strojírenské firmy
- Příspěvek na stravování
Nepřejeme si být kontaktováni pracovními agenturami. Děkujeme.
Mzda: od 26.000,- Kč
zvláštní prémie, ubytování pro azylanty, možnost si napracovat hodiny, příspěvek na
stravování, odměny dle výkonu práce
První kontakt telefonicky;