Recruiter- HR Generalist Mladá Boleslav

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Mladá Boleslav

Značka:

A1525

Zařazeno na pozici:

HR Generalist Mladá Boleslav

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Požadavky

* Ukončené SŠ s maturitní zkouškou, vysoká škola výhodou.
* Zkušenosti a zájem v oblasti HR.
* Komunikativní angličtina (multikulturní prostředí).
* Schopnost adaptovat se přicházejícím změnám.
* Týmový hráč, komunikativní osobnost.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, který je předním představitelem v oblasti automobilových technologií hledáme kandidáta na pozici RECRUITER-HR Generalist.
* Zodpovědnost za kompletní office agendu zaměstnanců, jejich nábor, administrativu, worklife cyklus a další.
* Spolupráce s Hiring manažery a kolegy z divize.
* Vedení osobních pohovorů, výběr a doporučení nejlepších kandidátů.
* Vedení a angažovanost v oblasti společenských projektů a aktivit pro zaměstnance.
* HR marketing, employer branding a neustále zlepšování HR procesů.

Nabízíme

* Práce na HPP s dobou neurčitou.
* Motivační finanční ohodnocení.
* 13.plat formou semestrálního bonusu až do výše 150% průměrné měsíční mzdy.
* Multisport karta, příspěvek na penzijním pojištění, dotované stravování, Sodexo kafeterie.
* Vzdělávací a jazykové kurzy.
* Možnost kariérního růstu.
* Dynamický mladý tým kolegů.

Kontaktní osoba:
Tel: +420735718200