Prodejce prémiových automobilů – Praha Mototechna

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

A12535

Zařazeno na pozici:

Prodejce Praha

Firma:

Aures Holdings a.s.

Požadavky

* Zkušenosti s obchodní pozicí.
* Pozitivní přístup, samostatnost a smysl pro obchod.
* Chuť učit se novým věcem.
* Komunikativnost, spolehlivost.
* Řidičský průkaz skupiny B.

Náplň práce

Máte zkušenosti s prodejem vozů nebo jiných produktů? Pojďte k nám prodávat luxusní a prémiové vozy pod naší značkou Mototechna, značkou s dlouholetou tradicí.
* Prodej prémiových a zánovních vozů všech značek a typů.
* Komunikace se zákazníky přímo na našem moderním showroomu.
* Poskytování zákaznického servisu a uzavírání obchodů.
* Spolupráce s obchodním týmem.

Nabízíme

* Náborový příspěvek 30 000 Kč.
* Garantovaný výdělek 50 000 Kč ve zkušební době.
* Měsíční mzdu 50 000 Kč - 80 000 Kč (Strop nemáme, záleží jen na vás, kolik si chcete vydělat).
* HPP na dobu neurčitou, nástup možný ihned.
* 5 dní volna k dovolené navíc.
* Kariérní růst a profesní rozvoj.
* Flexibilní pracovní doba.
* Zdravotní péči uLékaře.cz.
* Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
* Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
* Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.