Učitel/ka španělského jazyka - 2. stupeň Bradlec

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Bradlec

Nabízený plat:

300 - 400 Kč

Značka:

29208700723

Firma:

Základní škola v Oboře

Náplň práce

Prvotní informace:
emailem: info@zsvobore.cz

Upřesňující informace:
Jsme soukromá základní škola se sídlem na Bradleci u Mladé Boleslavi a v současné době rozšiřujeme tým lektorů cizích jazyků a vypisujeme výběrové řízení na pozici:

Učitel/ka ŠJ - 2. stupeň
Náplň práce:
- výuka španělštiny na druhém stupni ve skupině úplných začátečníků a v mírně pokročilé skupině, která se španělštině věnovala tři roky nejen s podporou učebnice EXPLORA
- dva 90ti minutové bloky týdně (na dni i čase jsme schopni se domluvit dle vzájemných možností)
- v případě zájmu možnost otevřít i dobrovolný kroužek španělštiny v odpoledních hodinách pro děti z prvního stupně (úplní začátečníci)

Požadavky:
- předchozí praxe s výukou španělštiny u dětí
- pedagogické vzdělání
- vedení výuky zábavnou formou, respektující přístup k dětem, podpora jejich individuality
- uvítáme zájem o Montessori pedagogiku
- energická osobnost s vysokým nasazením, pozitivním přístupem k dětem, práci a životu

Nabízíme:
- práci na DPP - vše po domluvě dle vzájemných možností
- příjemné pracovní prostředí malé inovativní školy v krásném prostředí
- podporujeme možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
- pozice vhodná i pro studenty VŠ, rodiče na mateřské dovolené, aktivní důchodce nebo lektory na volné noze

Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosíme o zaslání životopisu na adresu: info@zsvobore.cz