Strojní zámečník Svitávka

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Svitávka

Nabízený plat:

40000 Kč

Značka:

17398830734

Firma:

M D Let s.r.o.

Náplň práce

Do našeho kolektivu hledáme nové kolegy na pozici strojního zámečníka.

Požadujeme:
- vyučení v oboru strojírenství
- znalost čtení výkresové dokumentace
- manuální zručnost
- samostatnost a odpovědnost za svěřenou práci

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené (po splnění podmínek)
- dotované závodní stravování ve firemní jídelně
- zázemí stabilní společnosti, práce v moderním výrobním závodě ve Svitávce
- pracovní doba 7,5 hod + 0,5 hod pauza na oběd

Nástup: ihned nebo dle dohody v průběhu roku 2024