Nákupčí Příbram

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Příbram

Nabízený plat:

40000 Kč

Značka:

29210600759

Firma:

DUVE ČR, s.r.o.

Náplň práce

Pozice: Nákupčí
Kontakt: Soukupová Monika, tel.: 702 004 848, e-mail: personalni@duve-cr.cz
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Požadujeme:
aktivní znalost Aj, řidičské oprávnění sk. "B", komunikativnost, samostatnost, flexibilitu, dobré vystupování, PC - Word, Excel, internet, Outlook, Byznys, praxe výhodou
Zaměstnanecké výhody:
nabízíme: 25 dní dovolené, příspěvek na stravné, smlouvu na dobu neurčitou, služební telefon, práce v pěkném prostředí a přátelském kolektivu
Nástup od 1.6.2024. Mzda: 40 000,- Kč
Místo výkonu práce: DUVE ČR, s.r.o., Dělostřelecká č.p. 368, Příbram I