Pizzaři Příbram

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Příbram

Nabízený plat:

30000 Kč

Značka:

27253160741

Firma:

TURBO PIZZA, s.r.o.

Náplň práce

pozice: pizzaři
Požadavky:
Do oblíbené provozovny v Příbrami přijmeme nové pizzaře.
Náplň práce: výroba a ruční příprava pizzy v pizzerii s pohodovým a mladým kolektivem, jedná se o otevřenou kuchyň
Požadujeme: chuť učit se a elán do práce, zkušenosti výhodou, nikoliv podmínkou ( zaučíme ), výpis z trestního rejstříku, příjemné vystupování a pozitivní přístup k práci, vlastní seberealizaci a chuť kariérě růst.
Nabízíme:nástup do programu zaškolení se a podílení se na růstu firmy pod stále se rozšiřující značkou, mladý týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy
Nástup: možný ihned na neurčito
Mzda: od 30000,- Kč
Kontakt: email: pribram@turbopizza.cz, telefon : 778 433 353
Prvotní kontakt: emailem, telefonem
Pracoviště: Příbram, Pražská 12