Vrátný/á Zbenice

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Zbenice

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

9450 Kč

Značka:

28398700768

Firma:

M&M Object Security s.r.o.

Náplň práce

Pozice: vrátný/á
Místo pro OZP - zkrácený pracovní úvazek 20 hod./týd.
Kontakt:Vaněrová Andrea, Barvová Hana tel.: 605599731, e-mail: personalmmsec@seznam.cz
Prosíme zájemce, aby nechodili na místo pracoviště (kontaktní osoba se tam nenachází)
Prvotní kontakt je nutný telefonicky (8:00-15:00, ÚT 8:00-13:00) nebo emailem.
Přijmeme pracovníky/ce na zajištění ostrahy stavby na zkrácený úvazek ( 4hod./den).
Jedná se o kontrolu vstupu a výstupu stavby, občasné pochůzky.
Fyzicky nenáročná práce.
Požadujeme:
- čistý Výpis z Rejstříku trestů
- věk min. 18.let
- OZP ID
- příjemné a profesionální vystupování, spolehlivost, dochvilnost,komunikace, chuť a ochota pracovat
- Certifikát strážného a praxe není podmínkou ( zaškolíme).
Zaměstnanecké výhody:
Pravidelný měsíční příjem.
Individuální plánování směn.
Individuální přístup ke každému zaměstnanci.
Nástup možný ihned. Mzda: 9 450,- Kč
Místo výkonu prácee: U zastávky Zbenice ( probíhající stavba )