Pomocný konstruktér CAD Tachov

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Tachov

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč

Značka:

28746200746

Firma:

Formy Tachov s.r.o.

Náplň práce

min. SŠ vzdělání technického směru
technické uvažování, prostorová představivost
aktivní přístup, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a schopnost týmové spolupráce
znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni výhodou
zájem o další rozvoj a ochota učit se novým věcem
Hlavní náplň:
Určení rozměrových norem a norem jakosti materiálu.
Zpracování konstrukční dokumentace pro výrobu náhradních dílů.
Zpracování konstrukční dokumentace pro koncového zákazníka.
Vydávání požadavků na nákup materiálu, normalizovaných dílů a příslušenství pro zajištění výroby forem-kusovník.
Jednoduché změnové řízení v oblasti konstrukčních změn.
Předání platné dokumentace pro výrobu a stažení neplatných výkresů.
Archivaci konstrukční dokumentace a zabezpečení její ochrany před ztrátou, zničením nebo zneužitím.
pracovní poměr na dobu neurčitou
zázemí stabilní společnosti
mzdu dle zkušeností a jazykových znalostí
+ výkonnostní bonus a další benefity
21 dní dovolené
bezúročné půjčky a finanční sociální výpomoci
podpora při zapracování a v profesním růstu
příjemné pracovní prostředí
vyžití v mimopracovních aktivitách