Vedoucí sociálního úseku Pacov

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Pacov

Nabízený plat:

40530 - 53210 Kč

Značka:

29212820798

Firma:

Dům sociálních služeb Pacov, p.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Náplň práce: Organizace, řízení a koordinace sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách v Domově pro seniory a Domově se zvláštním režimem. Plánování a organizování vzdělávání pro zaměstnance. Podílení se na sociálním šetření u žadatelů o službu, zjišťování jejich potřeb. Zajišťování kvalitní péče a podpory klientů. Metodické vedení individuálního plánování. Koordinace komunikace s rodinami klientů a dalšími externími partnery. Zpracování statistik, rozborů a ročních zpráv o činnosti. Úzká spolupráce s vedoucími ostatních úseků.
Požadavky: VŠ nebo VOŠ dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách. Znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách a standardů kvality. Praxe z prostředí pobytového typu služeb. Praxe na vedoucí pozici min. 3 roky. Znalost programu Cygnus 2 (výhodou)
Zařazení do 10. platové třídy dle NV č.531/2021 Sb., dle praxe