Zámečník Přerov

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Přerov

Nabízený plat:

27000 - 30000 Kč

Značka:

26664520703

Firma:

PREST PŘEROV a.s.

Náplň práce

Nástup možný IHNED.

Požadavky:
dobrá znalost čtení a orientace v technických výkresech; samostatnost; spolehlivost; zručnost; pečlivost; svářečský průkaz CO2 - výhodou

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: bernat@prest-prerov.cz;
- osobně pouze po předchozí e-mail domluvě a předložení životopisu (CV)

Podobné nabídky práce

Zámečník

před týdnem Uničov Spin HR s.r.o.
24000 - 34000 Kč za měsíc S ubytováním

Svářeč/Zámečník, Uničov

včera Uničov PRAGMA personální agentura s.r.o.
160 - 250 Kč za hodinu S ubytováním

Svářeč / zámečník (jedna směna, volné víkendy)

aktivní nabídka Držovice Trenkwalder a.s.

Zámečník kolejových konstrukcí – ranní a odpolední směna

před týdnem Prostějov ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
25000 - 35000 Kč za měsíc

Automechanik v autorizovaném servisu

před 5 dny Přerov Etimos Human s.r.o.

Policista/ka na dopravním inspektorátu, náborák 75.000 Kč

před 4 dny Přerov Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje
34400 - 40000 Kč za měsíc

Policista/ka obvodního oddělení, náborák 75.000 Kč, benefity

před 4 dny Přerov Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje
34400 - 40000 Kč za měsíc

Obsluha strojů - závodní stravování, zálohy na mzdu

před 5 dny Přerov ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.

Řidič sk. B - brigáda vhodná pro starobního důchodce

aktivní nabídka Přerov ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
15000 - 20000 Kč za měsíc

Seřizovač vstřikolisů

před 5 dny Přerov CRI ameba.eu, s.r.o.
35000 - 42000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

PREST PŘEROV a.s.

Kontaktní osoba:
Rostislav Bernát
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.