Autoklempíř - autoklempířka pro vozy Volkswagen v Trutnově

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Trutnov

Nabízený plat:

45000 - 60000 Kč

Značka:

29213400761

Firma:

OLFIN Car s.r.o.

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE :
- provádění klempířských oprav osobních a užitkových vozidel, demontáž a montáž jednotlivých skupin a podskupin a částí motorových vozidel, opravy a úpravy jednotlivých částí karoserie (opravy nerovnosti, rovnání boků a dalších částí karoserie, výměna čelních oken, práce na rovnacím rámu atd.), montáž příslušenství a doplňků karoserií a skříní vozidel

POŽADUJEME :
- vyučení v oboru automechanik nebo autoklempíř (profesní zájem o obor)
- svářečský průkaz a praxe na obdobné pozici není podmínkou, ale velkou výhodou
- řidičské oprávnění sk. B
- pečlivost, šikovnost, zodpovědnost a spolehlivost
- profesionální přístup ke kolektivu

NABÍZÍME :
- Úkolová mzda s možností vysokého výdělku
- V případě praxe možnost náborového příspěvku až do 50.000Kč po zkušební době
- Pracovní poměr na dobu neurčitou s 3měsíční zkušební dobou
- 23 dní dovolené
- Stravenky v hodnotě 90 Kč/den
- Sportkarta částečně hrazená zaměstnavatelem
- Moderní prostředí budovy i pracoviště
- Moderní jídelna s kuchyňskou linkou a možností ohřevu vlastního nebo dovezeného jídla
- Příspěvky na pracovní obuv
- Pracovní oděvy zdarma vč.praní
- Kvalitně vybavené dílny
- Kvalitní školení zdarma
- Zaměstnanecké slevy na služby a zboží společnosti
- Společenost s 30 lety praxe v oboru
- Ambiciózní kolektiv