Obchodní referent/referentka Terezín

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Terezín

Nabízený plat:

25000 Kč

Značka:

29215540775

Firma:

DYNTEC spol. s r.o.

Náplň práce

Náplň práce:
" obchodní referent/ka zajišťuje činnosti na obchodním oddělení společnosti vyrábějící veterinární léčivé přípravky,
" administrativně-organizační podpora pro smluvní distributory léčiv,
" evidence obchodních případů (realizace objednávek a následného exportu zboží),
" udržování vztahů a komunikace s obchodními partnery,
" úzká spolupráce s kolegy (výrobní středisko, apod.)

Požadujeme:
minimálně SŠ vzdělání s maturitou,
znalost AJ na komunikativní úrovni, včetně psané formy,
aktivní řidič/ka (skupina B),
znalost práce na PC (MS Office - Outlook, Word, Excel),
dobré komunikační a organizační schopnosti,

Výhodou (není podmínkou):
povědomí o logistice.

Nabízíme:
možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu (pracovat na svém rozvoji v rámci oboru).

Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku, služební telefon.

Nástup možný od 2. května 2024. Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail: pluharova@dyntec.cz kontaktní osoba pro uchazeče: Zdeňka Kondrátová (Pluhařová), tel: +420 607 007 413, nebo na email: sd@dyntec.cz, Helena Zlochová, telefon: +420 608 950 208.