Řidič/ka sk. "C" (do 12 tun) + montáž kancelářského nábytku Krouna

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Krouna

Nabízený plat:

160 - 200 Kč

Značka:

12235150776

Firma:

František Pavlík

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Náplň práce

Místo výkonu práce: Krouna 314, práce po celé ČR i v zemích EU, pravidelné rozvozy do Německa
NÁPLŇ PRÁCE: montáž kancelářského nábytku.
POŽADAVKY: ŘP sk. "C". Profesní průkaz - výhodou, není podmínkou pro přijetí. V případě absence řidičského oprávnění, možnost získat řidičské oprávnění sk. C u zaměstnavatele.

Zaměstnecké výhody: služební telefon, finanční odměna dle dohody

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, e-mailovou adresou nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.