Pracovník/ice udržbářské čety - práce s UNC Litomyšl

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Litomyšl

Nabízený plat:

35000 Kč

Značka:

27675520760

Firma:

MACH DRŮBEŽ a.s.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Hledáme pracovníky do údržbářské čety. Jedná se o práci na všech farmách firmy MACH DRŮBEŽ a.s. Svoz na pracoviště ze Svitav, Hradce nad Svitavou, Březové nad Svitavou a blízkého okolí je zajištěn.
POŽADAVKY: vyučení v oboru, spolehlivost, zodpovědnost a manuální zručnost, strojní a svářečský průkaz podmínkou
NÁPLŇ: Co to v praxi obnáší? Práci s UNC (vyhrnování hal), servisní a opravářské práce na našich strojích a technologiích. Jedná se o nepřetržitý provoz v zemědělství s flexibilní pracovní dobou a to nejen o víkendech, ale i ve svátek.
NABÍZÍME: jistotu, stabilitu a mzdu v termínu na účtu, HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, 5 týdnů dovoleném zvýhodněné ceny na firemní výrobky, hrubou mzdu od 35.000 Kč / měsíčně + 50% příplatky za soboty a neděle, 100% za svátky, čtvrtletní / roční odměny za splněný pracovní fond, věrnostní odměny a jubilea
Uvítáme, když nastoupíte co nejdříve.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem