Autoelektrikáři/ka, automechanik/čka Litomyšl

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Litomyšl

Nabízený plat:

30000 Kč

Značka:

29216820787

Firma:

MACH DRŮBEŽ a.s.

Náplň práce

POŽADAVKY: : vyučení nebo praktické zkušenosti v oboru, časovou flexibilitu, spolehlivost a zodpovědnost.
NABÍZÍME: hrubá mzda je od 30.000,-Kč/měsíčně, dále pak čtvrtletní a roční odměny a další prémie, pracovní poměr na dobu určitou, než si vyzkoušíme, jak spolu umíme pracovat a když budeme vzájemně spokojeni, tak prodloužíme na dobu neurčitou. Uvítáme, když nastoupíte co nejdříve, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, zvýhodněné zaměstnanecké ceny na naše výrobky, čtvrtletní/roční odměny a další prémie
KONTAKT: pokud není u nabídky uvedeno jinak, neváhejte nás kontaktovat na tel. 461 616 111 nebo na e-mailovou adresu prace@machdrubez.cz. Potěší nás to.