*konstruktér, projektant vývojář elektro slaboproud Žďár nad Sázavou

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Žďár nad Sázavou

Nabízený plat:

25000 - 40000 Kč

Značka:

25591400779

Firma:

Jan Nižník

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

mikroprocesorové systémy, vývoj plošných spojů a aplikací se znalostí programovacích jazyků

Podobné nabídky práce

Strojní konstruktér - Vysočina

aktivní nabídka Jihlava ProfesKontakt, s.r.o.

Servisní technik - elektro

aktivní nabídka Havlíčkův Brod Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
35000 - 55000 Kč za měsíc

Elektro l až 45 000 Kč | vhodné i pro absolventy

včera Třebíč Grafton Recruitment s.r.o.

Projektový manažer / ka - elektro-projekce

aktivní nabídka Jihlava FreeCon s.r.o.
40000 - 50000 Kč za měsíc

Technická podpora staveb/zaměření elektro

35000 Kč za měsíc

Provozovatel prodejny tabáku - Franšízant - Žďár nad Sázavou

včera Žďár nad Sázavou TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Zámečník / Nástrojař - vhodné i pro absolventy

před týdnem Žďár nad Sázavou Cooper Standard Automotive Česká republika, s.r.o.

Operátor výroby

Strojní údržbář / Elektrotechnik

před 4 dny Žďár nad Sázavou Cooper Standard Automotive Česká republika, s.r.o.

Procesní inženýr

včera Žďár nad Sázavou Cooper Standard Automotive Česká republika, s.r.o.

Název firmy

Jan Nižník

Kontaktní osoba:
Jan Nižník
Tel: 602 526 130, 565 651

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.