Automechanik - Čestlice Praha

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

A12487

Firma:

Aures Holdings a.s.

Požadavky

* Výuční list z oboru automechanik nebo oboru příbuzného.
* Praxi v oblasti oprav motorových vozidel (min 1 rok).
* Řidičský průkaz sk. B.

Náplň práce

Hledáme šikovného automechanika, který má chuť nabrat zkušenosti s opravami aut a chtěl by se tomu věnovat i profesně. Používáme to nejnovější diagnostické vybavení a nejmodernější průmyslové opravárenské procesy. Čeká na Vás kamarádský tým profesionálů ve firmě, která je jedničkou na trhu.
* Opravy osobních vozidel, různých značek.
* Opravy všech typů komponentů a autopříslušenství.
* Diagnostika poruch.
* Objednávky a příjem náhradních dílů, zadávání dat do systému.
* Další specifický zákaznický servis a údržba vozidel.

Nabízíme

* Zajímavé platové ohodnocení (až 45 000 Kč).
* 5 dní volna k dovolené navíc.
* Školení a rozvoj v manipulaci s nejmodernějším zařízením a v metodách oprav.
* Jednosměnný provoz.
* Možnost profesního růstu.
* Moderní pracovní prostředí.
* Zdravotní péči uLékaře.cz.
* Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
* Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
* Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.