Specialista nákupu (automotive) (až 45.000 + kariérní růst) Pardubice blízké okolí

Aktualizováno:

16. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice blízké okolí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

37000 - 45000 Kč za měsíc

Značka:

PL5544

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

VŠ/SŠ vzdělání technického či ekonomického směru, zkušenost s nákupem podmínkou! Aktivní znalost anglického jazyka, velmi dobrá uživatelská znalost PC - zejména MS Excelu, výhodou znalost SAP nebo podobného firemního systému;
schopnost pracovat pod tlakem, analytické myšlení
ochota vzdělávat se.
Vhodné pro muže i ženy.

Náplň práce

Objednávání materiálu do výrobního procesu
Komunikace s převážně zahraničními dodavateli
Zajišťování průběžného zásobování výroby
Zodpovědnost za řízení materiálového toku
Spolupráce při hodnocení dodavatelů
Spoluúčast ve změnovém řízení výrobního materiálu

Nabízíme

Plat v rozmezí 37-45 tisíc, flexibilní začátek a konec pracovní doby s možností občas pracovat z domu, velká škála firemních benefitů včetně zajímavých slev na firemní výrobky. Možnost dalšího profesního růstu.

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28